23 Nisan 2013 Salıİzmir de kaliteli hizmet, lezzetli yemek ...
Sevgilimle en sevdiğimiz en sık gittiğimiz restoranlardan biri Venedik . Temiz giyimli personeli, benim gibi bu konuya hassassanız tertemiz ve mis gibi kokulu tuvaletleri var.

Masanızdaki şirin çiçeklerle, garsonlarıyla ilgi alaka eksik olmayacak bunun garantisi var.

Eş dost, tüm sevdiklerinizi götürüp, içinize sine sine yemek yiyebileceğiniz kadar güzel bir yer. İçeride oturup geniş ve deri koltuklarında rahat edebilir, ya da dışarıda Alsancak manzarasında gelip geçeni seyredebilirsiniz.
1979 yılından beri İtalyan mutfağı ağırlıklı hizmet vermekte, İzmir de gerçek İtalyan Pizzası yiyebileceğiniz tek yer.

Makarna ve pizzaları muhteşem. Sadece en son gittiğimde yediğim deniz mahsullü makarnası beni pek açmadı, daha doğrusu kabuklu kum midyelerini, pirinçsiz tabağımda görünce garibime gitti diyelim. Oturup sipariş verdiğinizde, leziz ve ufacık, çeşit çeşit somun ekmekler ve kuru domates-zeytinyağı masanızı süslüyor olacak, sırf bunları yeseniz zevkle karnınız doyar. 
Yemekten sonra da minik ikram içecekleriniz masanızda, buzlaş kıvamında ve hafif alkollü sınıfından (Limon sorbe, içerisinde limon,votka ve buz var).

Gül sokağına deniz tarafından girince hemen sağda karşınıza çıkacak, önceden İnci Ayakkabı vardı sokağın başında ama şimdilerde değişiyor Network açılacak sanırım, hıh işte o sakağa giriyoruz, 3-5 metre sonra önündesiniz.


Ben tam adresi de vereyim;
Adres: 1382 Sokak (Alsancak Gül Sokak) No: 10/B Alsancak İzmir
Tel: 0 232 422 18 26 - 0 232 422 27 35

www.pizzavenedikexpress.com


Mutlu sofralarınızın olması dileğiyle...


Tagged:

2 yorum:

Beğendin mi? Fikrini benimle de paylaş lütfen :)

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Bumerang - Yazarkafe
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...